Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

Sobota II tyg. W. Postu

dziś jest 23 marca 2019 rokuAktualności

Wielkopostne Rekolekcje w Parafii

W niedzielę (31 marca) rozpoczynamy w naszej Parafii czterodniowe Rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi Ks. Jarosław Dąbrowski SAC. Prosimy o modlitwę w intencji Księdza Rekolekcjonisty i naszej wspólnoty parafialnej; o błogosławieństwo Boże na ten czas skupienia i nawrócenia. Poniżej plan Rekolekcji...

więcej »

Pallotyńskie Czuwanie Maturzystów

Młodzież klas maturalnych (i nie tylko) zapraszamy na doroczne Czuwanie w Dolinie Miłosierdzia i na Jasnej Górze. Wyjazd autokarem w sobotę (6 kwietnia) o godz. 13:00 sprzed kościoła. Powrót w godzinach porannych dnia następnego. Koszt przejazdu 20 zł. Zapisy w zakrystii. Poniżej szczegółowy plan Czuwania...

więcej »

Katecheza parafialna Dzieci klas III SP

Katecheza parafialna dla Dzieci klas trzecich, przygotowujących się do I Komunii św., w czwartek (28 marca) o godz. 15:00 w salce parafialnej. Zapraszamy!

więcej »

Spotkania dla Kandydatów do Bierzmowania

Młodzież klas VI SP, przygotowującą się w naszej Parafii do Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w poniedziałek (25 marca) o godz. 19:00 do salki parafialnej. *** Młodzież klas VIII SP i III Gimnazjum zapraszamy w środę (27 marca) o godz. 19:00 do salki parafialnej na egzamin przed Bierzmowaniem.

więcej »

Zapraszamy na Nabożeństwa w Wielkim Poście

W czasie Wielkiego Postu zapraszamy w każdy piątek na Drogę Krzyżową: dzieci o godz. 16:00, dorosłych i młodzież o godz. 17:30. W każdą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane o godz. 17:30. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

więcej »

Informacje dla Osób zapisanych na Misterium Męki Pańskiej

Osoby zapisane na Misterium Męki Pańskiej pt. Nie z Tego Świata, przedstawiane przez pallotyńskich alumnów WSD w Ołtarzewie informujemy, że autokar będzie podstawiony na ul. Piastowskiej 7 w sobotę (23 marca) o godz. 7:00. Prosimy o punktualność :-)

więcej »

Stowarzyszenie PP „Osiedlowy Uśmiech” zaprasza na Warsztaty

Stowarzyszenie "Osiedlowy Uśmiech" zaprasza dzieci i młodzież do udziału w warsztatach wielkanocnych, które odbywać się będą w każdy poniedziałek Wielkiego Postu od godz. 16:30 w salce Stowarzyszenia u Księży Pallotynów. Udział w warsztatach jest bezpłatny. *** Stowarzyszenie Pomocy Potrzebującym "Osiedlowy Uśmiech" zaprasza także wszystkie Osoby chętne do wolontariatu.

więcej »

kartka z kalendarza

1993 - Wizyta Generała S. Freemanawięcej »

2018 - Muzyczna "Droga krzyżowa" w wykonaniu Dzieciwięcej »

2018 - Droga krzyżowa ulicami Parafiiwięcej »

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Matko Najświętsza, proszę o wstawiennictwo u Syna o pomyślny przebieg spraw na uczelni syna, o łaskę zdrowia, o dary Ducha Świętego, o pozytywny przebieg spraw związanych z pracą zawodową. Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe łaski.
  • O łaskę skruchy, pokory, przebaczenia, uwolnienia się od pychy
  • Panie Jezu! Dziękuję za dar życia mojej córki i wszelkie otrzymane łaski. Proszę o dalszą opiekę i błogosławieństwo. Jezu ufam Tobie !
  • Matko Najświętsza, spraw, proszę, aby sprawy w pracy pozytywnie się ułożyły.
  • Matko Najświętsza, proszę o wstawiennictwo u Syna o szczęśliwy przebieg operacji mojej mamy, o dar zdrowia.

więcej »

wyslij intencje »