Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 20 stycznia 2021 rokuTriduum ku czci Św. Wincentego Pallottiego

Zbliża się Uroczystość św. Wincentego Pallottiego, założyciela Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego. Od 22 do 24 stycznia br. będziemy przeżywać triduum ku Jego czci, które poprowadzi Wiceprowincjał Prowincji Chrystusa Króla Ks. Waldemar Pawlik SAC. Zachęcamy do osobistego uczestnictwa jak również do duchowej łączności za pośrednictwem kanału YouTube. Poniżej link...

kartka z kalendarza

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Błagam o uzdrowienie moich dzieci i mnie
  • Proszę o modlitwę o miłość Franciszka do mnie w prawdzie i zaufaniu, żeby zadzwonił, zatęsknił, wrócił, jeszcze bardziej mnie pokochał, żebyśmy byli nierozłączni do końca życia. Uwolnij Go od toksycznych ludzi, z którymi teraz przebywa, oświeć mu rozum, aby pozytywnie myślał i nie dał się zmanipulować i wykorzystać. Boże, pomóż mu dokończyć sprawę, którą rozpoczął i daj mu dużo siły i odwagi. Amen.
  • Jezu Miłosierny, proszę za brata Marka o potrzebne łaski i zdrowie, oraz uwolnienie z chorób i nałogu alkoholowego.
  • Matko Najświętsza, wstaw się za naszą córką Marią, proszę o pomyślny przebieg spraw na uczelni, o łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego. Dziękujemy za dotychczasowe błogosławieństwo i opiekę.
  • Cudowny Jezu, błagam Cię o łaski dla syna. Szczególnie o cud poznania wartościowej dziewczyny, zabierz smutne samotne dni.

więcej »

wyslij intencje »