Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 18 maja 2021 roku

Kalendarium na dzień: 18 maja 2021 roku

Wyjazd do WSD w Ołtarzewie na Misterium Męki Pańskiej (2019-03-23)

Kilkudziesięcioosobowa grupa Parafian oraz ich Znajomych udała się do ołtarzewskiego WSD, by obejrzeć wyjątkowy spektakl odegrany głównie przez Alumnów Seminarium, zatytułowany: "Nie z tego świata". Misterium było dla jego uczestników prawdziwie uniesieniem "z tego świata" ku temu duchowemu, przedstawionemu przez aktorów, a jakże realnie obecnemu w życiu chrześcijan. 
Zapewne w przyszłym roku nie będzie potrzebna reklama kolejnego Misterium, gdyż o to zadbają Osoby uczestniczące w wyjeździe.  

kartka z kalendarza

2010 - Msza prymicyjna pallotyńskich Neoprezbiterówwięcej »

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Matko Boża, proszę Cię, uwolnij mnie od toksycznych osób
  • Boże, obejmij opieką moją rodzinę, ześlij na nas wszelkie dary Ducha Świętego, pomóż w trudnych chwilach i zachowaj w zdrowiu.
  • Miłosierny Jezu, dziękujemy za opiekę nad naszą rodziną i za wszystkie otrzymane łaski. Prosimy o Twoje błogosławieństwo dla nas, o zdrowie, umocnienie naszej wiary, nadziei i miłości. Jezu ufamy Tobie, wierzymy w Ciebie i kochamy Ciebie!
  • Zwracam się z prośbą o modlitwę w imieniu mojego ciężko chorego taty. Niech intensywne leczenie przyniesie tak długo wyczekiwany rezultat. Błagam o cud uzdrowienia.
  • Panie Jezu, proszę o uzdrowienie fizyczne mojej głowy i uszu z dzwonienia i stanu zapalnego oraz przewodu pokarmowego Proszę o pomoc mojemu kochanemu mężowi. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

więcej »

wyslij intencje »