Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 09 maja 2021 roku

Kalendarium na dzień: 09 maja 2021 roku

Wielkopostne dni nawrócenia w Parafii (2019-03-31)

W ostatnim dniu marca, w IV niedzielę Wielkiego Postu, rozpoczęły się parafialne rekolekcje, które poprowadził Ks. Jarosław Dąbrowski SAC. Prostota i autentyzm przekazu prawd wiary oraz pokorna zachęta do chrześcijańskiego życia wybrzmiewały w słowach Rekolekcjonisty. Żywe i aktywne zaangażowanie młodych słuchaczy oraz zasłuchane, niemalejące przez cztery dni audytorium dorosłych były odpowiedzią Parafian na zaproszenie do wspólnej modlitwy i drogi nawracania się. Poniżej galeria obrazująca to wydarzenie...
 
 

kartka z kalendarza

1992 - Godzina Odlotu Młodychwięcej »

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Matko Boża, proszę Cię, uwolnij mnie od toksycznych osób
  • Boże, obejmij opieką moją rodzinę, ześlij na nas wszelkie dary Ducha Świętego, pomóż w trudnych chwilach i zachowaj w zdrowiu.
  • Miłosierny Jezu, dziękujemy za opiekę nad naszą rodziną i za wszystkie otrzymane łaski. Prosimy o Twoje błogosławieństwo dla nas, o zdrowie, umocnienie naszej wiary, nadziei i miłości. Jezu ufamy Tobie, wierzymy w Ciebie i kochamy Ciebie!
  • Zwracam się z prośbą o modlitwę w imieniu mojego ciężko chorego taty. Niech intensywne leczenie przyniesie tak długo wyczekiwany rezultat. Błagam o cud uzdrowienia.
  • Panie Jezu, proszę o uzdrowienie fizyczne mojej głowy i uszu z dzwonienia i stanu zapalnego oraz przewodu pokarmowego Proszę o pomoc mojemu kochanemu mężowi. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

więcej »

wyslij intencje »