Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

Środa, wsp. św. Hieronima

dziś jest 30 września 2020 roku

Kalendarium na dzień: 30 września 2020 roku

Droga krzyżowa ulicami Parafii (2019-04-12)

Od lat w piątek przed Niedzielą Palmową Parafianie, pallotyńscy Nowicjusze oraz Bracia i Księża pallotyni zbierają się przy krzyżu niesionym przez nich kilkoma ulicami okalającymi teren kościelny. Tak było i w tym roku. Wsłuchani w rozważania czytane przez przedstawicieli Parafian oraz śpiewając pasyjne pieśni prowadzone przez Panią Anetę i Pana Zbigniewa z wdzięcznością wobec Męki Jezusa i dumą w sercach wypełnionych wiarą szli za Krzyżem - znakiem Miłości Boga do człowieka. 
 
 
 

kartka z kalendarza

2008 - Wręczenie książeczekwięcej »

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Miłosierny Boże, proszę o światło Ducha Świętego dla mnie przy podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Proszę też o pogłębienie wiary, nadzieję i miłość dla mnie i mojej rodziny.
  • Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej ukochanej córki. Jezu Przenajświętszy, wysłuchaj modlitwy matki i okaż, proszę, swoje miłosierdzie.
  • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa - Moniki i Damiana, o otwarcie się na Dary Ducha Świętego oraz łaskę spowiedzi dla Damiana.
  • Proszę o modlitwę za moich rodziców Tadeusza i Janinę.
  • Proszę o modlitwę o zdrowie dla syna Beaty, który uległ wypadkowi, a dla niej samej o skruchę serca i łaskę miłosierdzia Bożego.

więcej »

wyslij intencje »