Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

Środa, wsp. św. Hieronima

dziś jest 30 września 2020 roku

Kalendarium na dzień: 30 września 2020 roku

Wielkoczwartkowa Msza św. Wieczerzy Pańskiej (2019-04-18)

Mszą św. Wieczerzy Pańskiej sprawowaną przez rektora domu Ks. Marka Chmielniaka SAC i innych kapłanów należących do ząbkowickiej wspólnoty rozpoczęliśmy w parafii Triduum Paschalne. Tuż po pozdrowieniu wiernych mali i duzi przedstawiciele Parafian złożyli życzenia prezbiterom. Homilię wygłosił główny celebrans tej Eucharystii, o oprawę liturgiczną zadbali pallotyńscy Nowicjusze i parafialna liturgiczna służba ołtarza, a oprawę muzyczną zapewnił chór Musica Cordium prowadzony przez małżonków Agnieszkę i Michała Bartkiewiczów. Na koniec Liturgii Wielkiego Czwartku kapłani przenieśli Najświętszy Sakrament do Ołtarza Wystawienia. 
 
 
 

kartka z kalendarza

2008 - Wręczenie książeczekwięcej »

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Miłosierny Boże, proszę o światło Ducha Świętego dla mnie przy podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Proszę też o pogłębienie wiary, nadzieję i miłość dla mnie i mojej rodziny.
  • Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej ukochanej córki. Jezu Przenajświętszy, wysłuchaj modlitwy matki i okaż, proszę, swoje miłosierdzie.
  • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa - Moniki i Damiana, o otwarcie się na Dary Ducha Świętego oraz łaskę spowiedzi dla Damiana.
  • Proszę o modlitwę za moich rodziców Tadeusza i Janinę.
  • Proszę o modlitwę o zdrowie dla syna Beaty, który uległ wypadkowi, a dla niej samej o skruchę serca i łaskę miłosierdzia Bożego.

więcej »

wyslij intencje »