Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

25 Niedziela Zwykła

dziś jest 20 września 2020 roku

Kalendarium na dzień: 20 września 2020 roku

Piesza pielgrzymka do Sanktuarium MB Strażniczki Wiary w Bardzie (2019-05-11)

W tym roku również udało się zorganizować pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary Świętej w Bardzie. Kilkadziesiąt osób w sobotni słoneczny poranek wyruszyło sprzed kościoła parafialnego, by ze śpiewem na ustach i modlitwą dotrzeć do celu pielgrzymki. Nowicjusze przy wsparciu rozśpiewanych Parafianek zadbali o radosne acz pobożne rytmy marszruty, a gościnne Panie z Brzeźnicy o słodki poczęstunek i gorącą herbatę i kawę. Nie obyło się jednak bez niespodzianki... W połowie trasy padła elektronika w wysłużonym już głośnikowym zestawie przenośnym. Udało się jednak w miarę szybko dowieźć mniejszy zastępczy głośnik. Radość ze spotkania z Matką w Bardzie i wspólna Msza św. pozwoliły błyskawicznie zapomnieć o wszelkich trudach pielgrzymowania.
 
 

kartka z kalendarza

1992 - Udział w Kongresie Młodych w Ołtarzewiewięcej »

1992 - Nowy porządek niedzielnywięcej »

2014 - Spotkanie dzieci z okazji święta św. Stanisława Kostkiwięcej »

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Proszę o modlitwę za mojego kolegę, by wreszcie uwolnił się od ludzi, którzy mają zły wpływ na niego
  • Proszę za Grzegorza o potrzebne łaski oraz uwolnienie z chorób, nałogów, słabości, zniewoleń od ducha nieczystości.
  • Proszę o modlitwę w intencji łaski uzdrowienia z choroby nowotworowej mamy Heleny oraz potrzebne dla niej siły w tym trudnym czasie.
  • O zdrowie duszy i ciała dla Teresy, Mariusza, Anny, Anatola, Anny, Kazimierza. O zgodę, miłość i pojednanie w rodzinie i w sąsiedztwie.
  • O łaskę rychłego powrotu Kasi do pełnego zdrowia po operacji glejaka mózgu. O zdrowie i siły duchowe i fizyczne dla Pawła. O wyzdrowienie ręki Antosi po upadku.

więcej »

wyslij intencje »