Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 24 lutego 2021 roku

Kalendarium na dzień: 24 lutego 2021 roku

Piesza pielgrzymka do Sanktuarium MB Strażniczki Wiary w Bardzie (2019-05-11)

W tym roku również udało się zorganizować pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary Świętej w Bardzie. Kilkadziesiąt osób w sobotni słoneczny poranek wyruszyło sprzed kościoła parafialnego, by ze śpiewem na ustach i modlitwą dotrzeć do celu pielgrzymki. Nowicjusze przy wsparciu rozśpiewanych Parafianek zadbali o radosne acz pobożne rytmy marszruty, a gościnne Panie z Brzeźnicy o słodki poczęstunek i gorącą herbatę i kawę. Nie obyło się jednak bez niespodzianki... W połowie trasy padła elektronika w wysłużonym już głośnikowym zestawie przenośnym. Udało się jednak w miarę szybko dowieźć mniejszy zastępczy głośnik. Radość ze spotkania z Matką w Bardzie i wspólna Msza św. pozwoliły błyskawicznie zapomnieć o wszelkich trudach pielgrzymowania.
 
 

kartka z kalendarza

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Panie Jezu, ulecz moją duszę i moje serce. Jezu, Ty się tym zajmij!
  • O błogosławieństwo i rozwiązanie trudnej sprawy dla wnuka Filipa
  • Panie Boże, poprzez Serce Twego Syna Jezusa, w Duchu Świętym i za wstawiennictwem Maryi Niepokalanej ziemskiej Matki Twego Syna błagam, ratuj naszą Ojczyznę...
  • O zdrowie i powrót do wiary moich dzieci
  • Za syna Filipa z okazji 18 urodzin, Błogosławieństwa Bożego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia, dużo zdrowia, radości i obfitości darów Ducha Świętego.

więcej »

wyslij intencje »