Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 18 maja 2021 roku

Kalendarium na dzień: 18 maja 2021 roku

Piesza pielgrzymka do Sanktuarium MB Strażniczki Wiary w Bardzie (2019-05-11)

W tym roku również udało się zorganizować pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary Świętej w Bardzie. Kilkadziesiąt osób w sobotni słoneczny poranek wyruszyło sprzed kościoła parafialnego, by ze śpiewem na ustach i modlitwą dotrzeć do celu pielgrzymki. Nowicjusze przy wsparciu rozśpiewanych Parafianek zadbali o radosne acz pobożne rytmy marszruty, a gościnne Panie z Brzeźnicy o słodki poczęstunek i gorącą herbatę i kawę. Nie obyło się jednak bez niespodzianki... W połowie trasy padła elektronika w wysłużonym już głośnikowym zestawie przenośnym. Udało się jednak w miarę szybko dowieźć mniejszy zastępczy głośnik. Radość ze spotkania z Matką w Bardzie i wspólna Msza św. pozwoliły błyskawicznie zapomnieć o wszelkich trudach pielgrzymowania.
 
 

kartka z kalendarza

2010 - Msza prymicyjna pallotyńskich Neoprezbiterówwięcej »

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Matko Boża, proszę Cię, uwolnij mnie od toksycznych osób
  • Boże, obejmij opieką moją rodzinę, ześlij na nas wszelkie dary Ducha Świętego, pomóż w trudnych chwilach i zachowaj w zdrowiu.
  • Miłosierny Jezu, dziękujemy za opiekę nad naszą rodziną i za wszystkie otrzymane łaski. Prosimy o Twoje błogosławieństwo dla nas, o zdrowie, umocnienie naszej wiary, nadziei i miłości. Jezu ufamy Tobie, wierzymy w Ciebie i kochamy Ciebie!
  • Zwracam się z prośbą o modlitwę w imieniu mojego ciężko chorego taty. Niech intensywne leczenie przyniesie tak długo wyczekiwany rezultat. Błagam o cud uzdrowienia.
  • Panie Jezu, proszę o uzdrowienie fizyczne mojej głowy i uszu z dzwonienia i stanu zapalnego oraz przewodu pokarmowego Proszę o pomoc mojemu kochanemu mężowi. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

więcej »

wyslij intencje »