Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

Wtorek, Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

dziś jest 29 września 2020 roku

Kalendarium na dzień: 29 września 2020 roku

Pielgrzymka dziękczynna Dzieci komunijnych (2019-06-01)

W sobotę 1 czerwca, a więc także w Dniu Dziecka, do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach udały się Dzieci komunijne wraz ze swymi Bliskimi. Dzieci, które kilka dni wcześniej uczestniczyły po raz pierwszy w pełni w Eucharystii, tego przedpołudnia kończąc Biały Tydzień spotkały się na Mszy św. dziękczynnej w tym uświęconym modlitwą miejscu. Szczęśliwi trzecioklasiści pod okiem pani Katechetki zadbali o przygotowanie Liturgii. Po złożeniu komunijnych ubiorów w autokarze, wyruszyły trasą zabytkowej Drogi krzyżowej do ruchomej szopki. Na koniec radośnie przeżyły spotkanie z żywą naturą w minizoo oraz ze sobą przy grillu.
 
 

kartka z kalendarza

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Miłosierny Boże, proszę o światło Ducha Świętego dla mnie przy podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Proszę też o pogłębienie wiary, nadzieję i miłość dla mnie i mojej rodziny.
  • Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej ukochanej córki. Jezu Przenajświętszy, wysłuchaj modlitwy matki i okaż, proszę, swoje miłosierdzie.
  • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa - Moniki i Damiana, o otwarcie się na Dary Ducha Świętego oraz łaskę spowiedzi dla Damiana.
  • Proszę o modlitwę za moich rodziców Tadeusza i Janinę.
  • Proszę o modlitwę o zdrowie dla syna Beaty, który uległ wypadkowi, a dla niej samej o skruchę serca i łaskę miłosierdzia Bożego.

więcej »

wyslij intencje »