Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 06 maja 2021 roku

Kalendarium na dzień: 06 maja 2021 roku

Pielgrzymka dziękczynna Dzieci komunijnych (2019-06-01)

W sobotę 1 czerwca, a więc także w Dniu Dziecka, do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach udały się Dzieci komunijne wraz ze swymi Bliskimi. Dzieci, które kilka dni wcześniej uczestniczyły po raz pierwszy w pełni w Eucharystii, tego przedpołudnia kończąc Biały Tydzień spotkały się na Mszy św. dziękczynnej w tym uświęconym modlitwą miejscu. Szczęśliwi trzecioklasiści pod okiem pani Katechetki zadbali o przygotowanie Liturgii. Po złożeniu komunijnych ubiorów w autokarze, wyruszyły trasą zabytkowej Drogi krzyżowej do ruchomej szopki. Na koniec radośnie przeżyły spotkanie z żywą naturą w minizoo oraz ze sobą przy grillu.
 
 

kartka z kalendarza

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Matko Boża, proszę Cię, uwolnij mnie od toksycznych osób
  • Boże, obejmij opieką moją rodzinę, ześlij na nas wszelkie dary Ducha Świętego, pomóż w trudnych chwilach i zachowaj w zdrowiu.
  • Miłosierny Jezu, dziękujemy za opiekę nad naszą rodziną i za wszystkie otrzymane łaski. Prosimy o Twoje błogosławieństwo dla nas, o zdrowie, umocnienie naszej wiary, nadziei i miłości. Jezu ufamy Tobie, wierzymy w Ciebie i kochamy Ciebie!
  • Zwracam się z prośbą o modlitwę w imieniu mojego ciężko chorego taty. Niech intensywne leczenie przyniesie tak długo wyczekiwany rezultat. Błagam o cud uzdrowienia.
  • Panie Jezu, proszę o uzdrowienie fizyczne mojej głowy i uszu z dzwonienia i stanu zapalnego oraz przewodu pokarmowego Proszę o pomoc mojemu kochanemu mężowi. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

więcej »

wyslij intencje »