Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 03 sierpnia 2021 roku

Kalendarium na dzień: 03 sierpnia 2021 roku

Uroczystość Bożego Ciała i procesja do czterech ołtarzy (2019-06-20)

W tym roku Uroczystość Ciała i Krwi Chrystusa miała w naszej Parafii szczególny wymiar. W radości i dumie bycia katolikami uczestniczyli poza tymi, którzy corocznie tego dnia gromadzą się na wspólnej modlitwie - a więc Parafianami, Gośćmi, Nowicjatem, Braćmi i Kapłanami z ząbkowickiej wspólnoty - także wyjątkowi Goście. We Mszy św. i procesji uczestniczyli pallotyńscy Przełożeni Prowincji, Regii i Delegatur w Europie (w sumie ponad 20 osób), przeżywający Spotkanie Kontynentalne w naszym domu zakonnym. Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił Wicegenerał Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego Ks. Józef Lasak SAC, a współcelebrowali m.in. Przełożony Generalny Pallotynów Ks. Jacob Nampudakam SAC, radca generalny Ks. Martin Manus SAC oraz Prowincjałowie - Ks. Adrian Willi SAC i Ks. Zenon Hanas SAC. 
 
 
 

kartka z kalendarza

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Proszę o modlitwę o zdrowie i uratowanie życia taty Sylwii.
  • Matko Fatimska, spraw, aby pozytywnie rozwiązała się sprawa, o którą się nieustannie modlę.
  • Dziękując Bogu i Niebieskiej Mateńce za bezmiar Bożych łask - pokornie proszę o szczególną pomoc w odzyskaniu bliskich relacji córki Lidii z siostrami – Marysią i Beatą. Pan jest łaskawy i pełen miłosierdzia!
  • O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny.
  • Boże spraw, aby nasza sytuacja rodzinna uległa poprawie. Otocz opieką babcię, rodziców, nas i dzieci. Spraw, aby rodzina znowu stała się szczęśliwa i pojednana z Bogiem i ze sobą.

więcej »

wyslij intencje »