Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

26 Niedziela Zwykła

dziś jest 27 września 2020 roku

Kalendarium na dzień: 27 września 2020 roku

Uroczystość Bożego Ciała i procesja do czterech ołtarzy (2019-06-20)

W tym roku Uroczystość Ciała i Krwi Chrystusa miała w naszej Parafii szczególny wymiar. W radości i dumie bycia katolikami uczestniczyli poza tymi, którzy corocznie tego dnia gromadzą się na wspólnej modlitwie - a więc Parafianami, Gośćmi, Nowicjatem, Braćmi i Kapłanami z ząbkowickiej wspólnoty - także wyjątkowi Goście. We Mszy św. i procesji uczestniczyli pallotyńscy Przełożeni Prowincji, Regii i Delegatur w Europie (w sumie ponad 20 osób), przeżywający Spotkanie Kontynentalne w naszym domu zakonnym. Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił Wicegenerał Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego Ks. Józef Lasak SAC, a współcelebrowali m.in. Przełożony Generalny Pallotynów Ks. Jacob Nampudakam SAC, radca generalny Ks. Martin Manus SAC oraz Prowincjałowie - Ks. Adrian Willi SAC i Ks. Zenon Hanas SAC. 
 
 
 

kartka z kalendarza

1992 - Andrzejki dla najmłodszychwięcej »

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej ukochanej córki. Jezu Przenajświętszy, wysłuchaj modlitwy matki i okaż, proszę, swoje miłosierdzie.
  • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa - Moniki i Damiana, o otwarcie się na Dary Ducha Świętego oraz łaskę spowiedzi dla Damiana.
  • Proszę o modlitwę za moich rodziców Tadeusza i Janinę.
  • Proszę o modlitwę o zdrowie dla syna Beaty, który uległ wypadkowi, a dla niej samej o skruchę serca i łaskę miłosierdzia Bożego.
  • Proszę o modlitwę w intencji mojej żony, żeby wyzdrowiała, a w przyszłości cieszyła się życiem wiecznym w niebie.

więcej »

wyslij intencje »