Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 09 maja 2021 roku

Kalendarium na dzień: 09 maja 2021 roku

Uroczystość Bożego Ciała i procesja do czterech ołtarzy (2019-06-20)

W tym roku Uroczystość Ciała i Krwi Chrystusa miała w naszej Parafii szczególny wymiar. W radości i dumie bycia katolikami uczestniczyli poza tymi, którzy corocznie tego dnia gromadzą się na wspólnej modlitwie - a więc Parafianami, Gośćmi, Nowicjatem, Braćmi i Kapłanami z ząbkowickiej wspólnoty - także wyjątkowi Goście. We Mszy św. i procesji uczestniczyli pallotyńscy Przełożeni Prowincji, Regii i Delegatur w Europie (w sumie ponad 20 osób), przeżywający Spotkanie Kontynentalne w naszym domu zakonnym. Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił Wicegenerał Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego Ks. Józef Lasak SAC, a współcelebrowali m.in. Przełożony Generalny Pallotynów Ks. Jacob Nampudakam SAC, radca generalny Ks. Martin Manus SAC oraz Prowincjałowie - Ks. Adrian Willi SAC i Ks. Zenon Hanas SAC. 
 
 
 

kartka z kalendarza

1992 - Godzina Odlotu Młodychwięcej »

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Matko Boża, proszę Cię, uwolnij mnie od toksycznych osób
  • Boże, obejmij opieką moją rodzinę, ześlij na nas wszelkie dary Ducha Świętego, pomóż w trudnych chwilach i zachowaj w zdrowiu.
  • Miłosierny Jezu, dziękujemy za opiekę nad naszą rodziną i za wszystkie otrzymane łaski. Prosimy o Twoje błogosławieństwo dla nas, o zdrowie, umocnienie naszej wiary, nadziei i miłości. Jezu ufamy Tobie, wierzymy w Ciebie i kochamy Ciebie!
  • Zwracam się z prośbą o modlitwę w imieniu mojego ciężko chorego taty. Niech intensywne leczenie przyniesie tak długo wyczekiwany rezultat. Błagam o cud uzdrowienia.
  • Panie Jezu, proszę o uzdrowienie fizyczne mojej głowy i uszu z dzwonienia i stanu zapalnego oraz przewodu pokarmowego Proszę o pomoc mojemu kochanemu mężowi. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

więcej »

wyslij intencje »