Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 27 lutego 2021 roku

Kalendarium na dzień: 27 lutego 2021 roku

Nabożeństwo Fatimskie w październiku (2019-10-13)

Ostatnie tegoroczne Nabożeństwo wypadło w niedzielę. Na wszystkich Mszach św. homilię głosił Ks. Dariusz Wożniak SAC, ząbkowiczanin pracujący na misjach w dalekiej Papui-Nowej Gwinei. Miesiąc październik barwi się nie tylko Maryjnym i różańcowym kolorytem, ale także misyjnym - i właśnie całą jego gamę kolorów ujął w swoim słowie Ks. Dariusz, opowiadając o misyjnej posłudze i sposobach czczenia Maryi na tej Rajskiej Wyspie, gdzie od ponad 20 lat pracuje. W czasie wieczornej Mszy św. Czciciele Pani Fatimskiej mogli zobaczyć także slajdy przybliżające naocznie ten bogaty koloryt życia wśród Papuasów. Procesja światła odbyła się w wyjątkowo nastrojowym klimacie - przy pełni księżyca.
 
 
 
 
 
 

kartka z kalendarza

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Panie Jezu, ulecz moją duszę i moje serce. Jezu, Ty się tym zajmij!
  • O błogosławieństwo i rozwiązanie trudnej sprawy dla wnuka Filipa
  • Panie Boże, poprzez Serce Twego Syna Jezusa, w Duchu Świętym i za wstawiennictwem Maryi Niepokalanej ziemskiej Matki Twego Syna błagam, ratuj naszą Ojczyznę...
  • O zdrowie i powrót do wiary moich dzieci
  • Za syna Filipa z okazji 18 urodzin, Błogosławieństwa Bożego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia, dużo zdrowia, radości i obfitości darów Ducha Świętego.

więcej »

wyslij intencje »