Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 09 maja 2021 roku

Kalendarium na dzień: 09 maja 2021 roku

Nabożeństwo Fatimskie w październiku (2019-10-13)

Ostatnie tegoroczne Nabożeństwo wypadło w niedzielę. Na wszystkich Mszach św. homilię głosił Ks. Dariusz Wożniak SAC, ząbkowiczanin pracujący na misjach w dalekiej Papui-Nowej Gwinei. Miesiąc październik barwi się nie tylko Maryjnym i różańcowym kolorytem, ale także misyjnym - i właśnie całą jego gamę kolorów ujął w swoim słowie Ks. Dariusz, opowiadając o misyjnej posłudze i sposobach czczenia Maryi na tej Rajskiej Wyspie, gdzie od ponad 20 lat pracuje. W czasie wieczornej Mszy św. Czciciele Pani Fatimskiej mogli zobaczyć także slajdy przybliżające naocznie ten bogaty koloryt życia wśród Papuasów. Procesja światła odbyła się w wyjątkowo nastrojowym klimacie - przy pełni księżyca.
 
 
 
 
 
 

kartka z kalendarza

1992 - Godzina Odlotu Młodychwięcej »

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Matko Boża, proszę Cię, uwolnij mnie od toksycznych osób
  • Boże, obejmij opieką moją rodzinę, ześlij na nas wszelkie dary Ducha Świętego, pomóż w trudnych chwilach i zachowaj w zdrowiu.
  • Miłosierny Jezu, dziękujemy za opiekę nad naszą rodziną i za wszystkie otrzymane łaski. Prosimy o Twoje błogosławieństwo dla nas, o zdrowie, umocnienie naszej wiary, nadziei i miłości. Jezu ufamy Tobie, wierzymy w Ciebie i kochamy Ciebie!
  • Zwracam się z prośbą o modlitwę w imieniu mojego ciężko chorego taty. Niech intensywne leczenie przyniesie tak długo wyczekiwany rezultat. Błagam o cud uzdrowienia.
  • Panie Jezu, proszę o uzdrowienie fizyczne mojej głowy i uszu z dzwonienia i stanu zapalnego oraz przewodu pokarmowego Proszę o pomoc mojemu kochanemu mężowi. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

więcej »

wyslij intencje »