Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

Piątek w Okresie zwykłym

dziś jest 25 września 2020 roku

Kalendarium na dzień: 25 września 2020 roku

Nabożeństwo Fatimskie w październiku (2019-10-13)

Ostatnie tegoroczne Nabożeństwo wypadło w niedzielę. Na wszystkich Mszach św. homilię głosił Ks. Dariusz Wożniak SAC, ząbkowiczanin pracujący na misjach w dalekiej Papui-Nowej Gwinei. Miesiąc październik barwi się nie tylko Maryjnym i różańcowym kolorytem, ale także misyjnym - i właśnie całą jego gamę kolorów ujął w swoim słowie Ks. Dariusz, opowiadając o misyjnej posłudze i sposobach czczenia Maryi na tej Rajskiej Wyspie, gdzie od ponad 20 lat pracuje. W czasie wieczornej Mszy św. Czciciele Pani Fatimskiej mogli zobaczyć także slajdy przybliżające naocznie ten bogaty koloryt życia wśród Papuasów. Procesja światła odbyła się w wyjątkowo nastrojowym klimacie - przy pełni księżyca.
 
 
 
 
 
 

kartka z kalendarza

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej ukochanej córki. Jezu Przenajświętszy, wysłuchaj modlitwy matki i okaż, proszę, swoje miłosierdzie.
  • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa - Moniki i Damiana, o otwarcie się na Dary Ducha Świętego oraz łaskę spowiedzi dla Damiana.
  • Proszę o modlitwę za moich rodziców Tadeusza i Janinę.
  • Proszę o modlitwę o zdrowie dla syna Beaty, który uległ wypadkowi, a dla niej samej o skruchę serca i łaskę miłosierdzia Bożego.
  • Proszę o modlitwę w intencji mojej żony, żeby wyzdrowiała, a w przyszłości cieszyła się życiem wiecznym w niebie.

więcej »

wyslij intencje »