Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

Środa, wsp. św. Hieronima

dziś jest 30 września 2020 roku

Kalendarium na dzień: 30 września 2020 roku

Procesja na Cmentarzu Komunalnym (2019-11-01)

W Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 15:00 przed kaplicą cmentarną zebrani wierni wraz z duszpasterzami rozpoczęli modlitwę za Zmarłych. Procesja, którą poprowadził proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, tradycyjnie przeszła alejkami cmentarza zatrzymując się pięciokrotnie, by w poszczególnych miejscach polecać Bogu inną grupę tych, którzy już przeszli do wieczności. W tej modlitwie uczestniczyli Parafianie wszystkich trzech parafii ząbkowickich oraz Bliscy zmarłych, których doczesne szczątki zostały złożone na ząbkowickim cmentarzu, a także Nowicjusze, Bracia i Kapłani pallotyni oraz ks. Proboszcz parafii pw. św. Anny i ks. Wikariusz parafii pw. św. Jadwigi. Modlitwa tradycyjnie zakończyła się przy krzyżu, umieszczonym w pobliżu kaplicy. 
 
 

kartka z kalendarza

2008 - Wręczenie książeczekwięcej »

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Miłosierny Boże, proszę o światło Ducha Świętego dla mnie przy podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Proszę też o pogłębienie wiary, nadzieję i miłość dla mnie i mojej rodziny.
  • Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej ukochanej córki. Jezu Przenajświętszy, wysłuchaj modlitwy matki i okaż, proszę, swoje miłosierdzie.
  • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa - Moniki i Damiana, o otwarcie się na Dary Ducha Świętego oraz łaskę spowiedzi dla Damiana.
  • Proszę o modlitwę za moich rodziców Tadeusza i Janinę.
  • Proszę o modlitwę o zdrowie dla syna Beaty, który uległ wypadkowi, a dla niej samej o skruchę serca i łaskę miłosierdzia Bożego.

więcej »

wyslij intencje »