Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 06 marca 2021 roku

Kalendarium na dzień: 06 marca 2021 roku

Procesja na Cmentarzu Komunalnym (2019-11-01)

W Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 15:00 przed kaplicą cmentarną zebrani wierni wraz z duszpasterzami rozpoczęli modlitwę za Zmarłych. Procesja, którą poprowadził proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, tradycyjnie przeszła alejkami cmentarza zatrzymując się pięciokrotnie, by w poszczególnych miejscach polecać Bogu inną grupę tych, którzy już przeszli do wieczności. W tej modlitwie uczestniczyli Parafianie wszystkich trzech parafii ząbkowickich oraz Bliscy zmarłych, których doczesne szczątki zostały złożone na ząbkowickim cmentarzu, a także Nowicjusze, Bracia i Kapłani pallotyni oraz ks. Proboszcz parafii pw. św. Anny i ks. Wikariusz parafii pw. św. Jadwigi. Modlitwa tradycyjnie zakończyła się przy krzyżu, umieszczonym w pobliżu kaplicy. 
 
 

kartka z kalendarza

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Panie Jezu, ulecz moją duszę i moje serce. Jezu, Ty się tym zajmij!
  • O błogosławieństwo i rozwiązanie trudnej sprawy dla wnuka Filipa
  • Panie Boże, poprzez Serce Twego Syna Jezusa, w Duchu Świętym i za wstawiennictwem Maryi Niepokalanej ziemskiej Matki Twego Syna błagam, ratuj naszą Ojczyznę...
  • O zdrowie i powrót do wiary moich dzieci
  • Za syna Filipa z okazji 18 urodzin, Błogosławieństwa Bożego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia, dużo zdrowia, radości i obfitości darów Ducha Świętego.

więcej »

wyslij intencje »