Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 09 maja 2021 roku

Kalendarium na dzień: 09 maja 2021 roku

Błogosławieństwo nowego krzyża (2019-11-10)

W drugą niedzielę listopada o godz. 15:00 obok nowego krzyża, wykonanego z metalu w miejsce mocno już nadwyrężonego drewnianego, przy skrzyżowaniu ulic: Piastowskiej i Bohaterów Getta, zebrała się grupka Parafian. Ks. proboszcz pobłogosławił nowy krzyż i rozpoczął wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia. Ten maleńki skrawek parafii już od dziesięcioleci jest miejscem, w którym stoi ten symbol chrześcijańskiej wiary Parafian. Kilka Osób było zaangażowanych w odnowienie tego miejsca i założenie nowej furtki, a szczególnie Panowie: Edward Zabłocki i Jan Ragan.
Ave Crux, spes unica! (Witaj Krzyżu, jedyna nadziejo!)

 

 

 

 

 

kartka z kalendarza

1992 - Godzina Odlotu Młodychwięcej »

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Matko Boża, proszę Cię, uwolnij mnie od toksycznych osób
  • Boże, obejmij opieką moją rodzinę, ześlij na nas wszelkie dary Ducha Świętego, pomóż w trudnych chwilach i zachowaj w zdrowiu.
  • Miłosierny Jezu, dziękujemy za opiekę nad naszą rodziną i za wszystkie otrzymane łaski. Prosimy o Twoje błogosławieństwo dla nas, o zdrowie, umocnienie naszej wiary, nadziei i miłości. Jezu ufamy Tobie, wierzymy w Ciebie i kochamy Ciebie!
  • Zwracam się z prośbą o modlitwę w imieniu mojego ciężko chorego taty. Niech intensywne leczenie przyniesie tak długo wyczekiwany rezultat. Błagam o cud uzdrowienia.
  • Panie Jezu, proszę o uzdrowienie fizyczne mojej głowy i uszu z dzwonienia i stanu zapalnego oraz przewodu pokarmowego Proszę o pomoc mojemu kochanemu mężowi. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

więcej »

wyslij intencje »