Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 04 marca 2021 roku

Kalendarium na dzień: 04 marca 2021 roku

Msza św. Wieczerzy Pańskiej (2020-04-09)

W marcu br. w wielu krajach świata, w tym także w Polsce, nasiliła się epidemia koronawirusa (choroba COVID-19 wywołana wirusem SARS-CoV-2), w wyniku której uległy zaostrzeniu zasady komunikacji społecznej i ograniczenie zgromadzeń. To wpłynęło również na życie religijne w naszym kraju (m.in. na okres kilku tygodni wprowadzono limit max. 5 osób przebywających na Mszy św. i nabożeństwach w świątyniach).
Wieczorna Msza św. Wieczerzy Pańskiej rozpoczęła się jak co roku o g. 18:00 jednak bez udziału Wiernych, którzy łączyli się z modlącymi kapłanami i służbą liturgiczną za pomocą kanału YouTube i profilu FB pallotyńskiego domu rekolekcyjnego w Ząbkowicach Śl. Wielkoczwartkowej Liturgii przewodniczył rektor wspólnoty Pallotynów Ks. Marek Chmielniak SAC, a do modlitwy dołączyli także Ks. Janusz Rempalski SAC i Ks. Kazimierz Szczepanik SAC posługujący w Parafii w Przedborowej.
 
 

kartka z kalendarza

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Panie Jezu, ulecz moją duszę i moje serce. Jezu, Ty się tym zajmij!
  • O błogosławieństwo i rozwiązanie trudnej sprawy dla wnuka Filipa
  • Panie Boże, poprzez Serce Twego Syna Jezusa, w Duchu Świętym i za wstawiennictwem Maryi Niepokalanej ziemskiej Matki Twego Syna błagam, ratuj naszą Ojczyznę...
  • O zdrowie i powrót do wiary moich dzieci
  • Za syna Filipa z okazji 18 urodzin, Błogosławieństwa Bożego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia, dużo zdrowia, radości i obfitości darów Ducha Świętego.

więcej »

wyslij intencje »