Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

Wtorek, Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

dziś jest 29 września 2020 roku

Kalendarium na dzień: 29 września 2020 roku

Msza św. Wieczerzy Pańskiej (2020-04-09)

W marcu br. w wielu krajach świata, w tym także w Polsce, nasiliła się epidemia koronawirusa (choroba COVID-19 wywołana wirusem SARS-CoV-2), w wyniku której uległy zaostrzeniu zasady komunikacji społecznej i ograniczenie zgromadzeń. To wpłynęło również na życie religijne w naszym kraju (m.in. na okres kilku tygodni wprowadzono limit max. 5 osób przebywających na Mszy św. i nabożeństwach w świątyniach).
Wieczorna Msza św. Wieczerzy Pańskiej rozpoczęła się jak co roku o g. 18:00 jednak bez udziału Wiernych, którzy łączyli się z modlącymi kapłanami i służbą liturgiczną za pomocą kanału YouTube i profilu FB pallotyńskiego domu rekolekcyjnego w Ząbkowicach Śl. Wielkoczwartkowej Liturgii przewodniczył rektor wspólnoty Pallotynów Ks. Marek Chmielniak SAC, a do modlitwy dołączyli także Ks. Janusz Rempalski SAC i Ks. Kazimierz Szczepanik SAC posługujący w Parafii w Przedborowej.
 
 

kartka z kalendarza

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Miłosierny Boże, proszę o światło Ducha Świętego dla mnie przy podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Proszę też o pogłębienie wiary, nadzieję i miłość dla mnie i mojej rodziny.
  • Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej ukochanej córki. Jezu Przenajświętszy, wysłuchaj modlitwy matki i okaż, proszę, swoje miłosierdzie.
  • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa - Moniki i Damiana, o otwarcie się na Dary Ducha Świętego oraz łaskę spowiedzi dla Damiana.
  • Proszę o modlitwę za moich rodziców Tadeusza i Janinę.
  • Proszę o modlitwę o zdrowie dla syna Beaty, który uległ wypadkowi, a dla niej samej o skruchę serca i łaskę miłosierdzia Bożego.

więcej »

wyslij intencje »