Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 17 maja 2021 roku

Kalendarium na dzień: 17 maja 2021 roku

Msza św. Wieczerzy Pańskiej (2020-04-09)

W marcu br. w wielu krajach świata, w tym także w Polsce, nasiliła się epidemia koronawirusa (choroba COVID-19 wywołana wirusem SARS-CoV-2), w wyniku której uległy zaostrzeniu zasady komunikacji społecznej i ograniczenie zgromadzeń. To wpłynęło również na życie religijne w naszym kraju (m.in. na okres kilku tygodni wprowadzono limit max. 5 osób przebywających na Mszy św. i nabożeństwach w świątyniach).
Wieczorna Msza św. Wieczerzy Pańskiej rozpoczęła się jak co roku o g. 18:00 jednak bez udziału Wiernych, którzy łączyli się z modlącymi kapłanami i służbą liturgiczną za pomocą kanału YouTube i profilu FB pallotyńskiego domu rekolekcyjnego w Ząbkowicach Śl. Wielkoczwartkowej Liturgii przewodniczył rektor wspólnoty Pallotynów Ks. Marek Chmielniak SAC, a do modlitwy dołączyli także Ks. Janusz Rempalski SAC i Ks. Kazimierz Szczepanik SAC posługujący w Parafii w Przedborowej.
 
 

kartka z kalendarza

1992 - I Komunia Św.więcej »

2008 - Pielgrzymka do Bardawięcej »

2011 - Prymicje pallotyńskich neoprezbiterówwięcej »

2014 - Piesza pielgrzymka do Bardawięcej »

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Matko Boża, proszę Cię, uwolnij mnie od toksycznych osób
  • Boże, obejmij opieką moją rodzinę, ześlij na nas wszelkie dary Ducha Świętego, pomóż w trudnych chwilach i zachowaj w zdrowiu.
  • Miłosierny Jezu, dziękujemy za opiekę nad naszą rodziną i za wszystkie otrzymane łaski. Prosimy o Twoje błogosławieństwo dla nas, o zdrowie, umocnienie naszej wiary, nadziei i miłości. Jezu ufamy Tobie, wierzymy w Ciebie i kochamy Ciebie!
  • Zwracam się z prośbą o modlitwę w imieniu mojego ciężko chorego taty. Niech intensywne leczenie przyniesie tak długo wyczekiwany rezultat. Błagam o cud uzdrowienia.
  • Panie Jezu, proszę o uzdrowienie fizyczne mojej głowy i uszu z dzwonienia i stanu zapalnego oraz przewodu pokarmowego Proszę o pomoc mojemu kochanemu mężowi. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

więcej »

wyslij intencje »