Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 21 kwietnia 2021 roku

Kalendarium na dzień: 21 kwietnia 2021 roku

Liturgia Męki Pańskiej (2020-04-10)

Podobnie jak w dniu poprzednim także wielkopiątkowa Liturgia przebiegła bez fizycznego udziału Wiernych w kościele. Transmitowane przez media nabożeństwo Drogi krzyżowej poprowadził proboszcz Parafii ks. Tadeusz Beściak SAC. Następnie rozpoczęła się Liturgia Męki Pańskiej, której przewodniczył Magister Nowicjatu Ks. Wiesław Guła SAC, a o posługę liturgiczną zadbali pallotyńscy Nowicjusze. Liturgia zakończyła się Adoracją przy Grobie Pańskim, którą później podjęli również Parafianie według ustalonego porządku, z zachowaniem obowiązujących limitów osób i środków ostrożności.
 
 

kartka z kalendarza

2008 - Wizytacja kanoniczna i bierzmowaniewięcej »

2011 - Msza św. Wieczerzy Pańskiejwięcej »

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Boże, obejmij opieką moją rodzinę, ześlij na nas wszelkie dary Ducha Świętego, pomóż w trudnych chwilach i zachowaj w zdrowiu.
  • Miłosierny Jezu, dziękujemy za opiekę nad naszą rodziną i za wszystkie otrzymane łaski. Prosimy o Twoje błogosławieństwo dla nas, o zdrowie, umocnienie naszej wiary, nadziei i miłości. Jezu ufamy Tobie, wierzymy w Ciebie i kochamy Ciebie!
  • Zwracam się z prośbą o modlitwę w imieniu mojego ciężko chorego taty. Niech intensywne leczenie przyniesie tak długo wyczekiwany rezultat. Błagam o cud uzdrowienia.
  • Panie Jezu, proszę o uzdrowienie fizyczne mojej głowy i uszu z dzwonienia i stanu zapalnego oraz przewodu pokarmowego Proszę o pomoc mojemu kochanemu mężowi. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.
  • Panie Jezu, ulecz moją duszę i moje serce. Jezu, Ty się tym zajmij!

więcej »

wyslij intencje »