Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

Sobota w Okresie zwykłym

dziś jest 26 września 2020 roku

06.09.2020 - XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś zmiana tajemnic Różańca św. dla Róż Żywego Różańca.

2. We wtorek będziemy obchodzić Święto Narodzenia NMP.

3. Spotkanie Rady Parafialnej jutro (7 września) o godz. 19:00 w salce parafialnej.

4. Dzieci klas czwartych (ostatnią tegoroczną grupę) zapraszamy na próby przed I Komunią św. we wtorek i w czwartek o godz. 15:30. W sobotę (12 września) o godz. 09:30 pierwsza Spowiedź św. Dzieci komunijnych i nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych. Będzie to również okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania dla rodziców, chrzestnych i bliskich. W przyszłą niedzielę w naszym kościele parafialnym będzie miała miejsce uroczystość I Komunii św. o godz. 10:00, do której przystąpi 13 dzieci, stąd większość ławek na czas tej Mszy św. zostanie zarezerwowanych dla rodzin dzieci komunijnych.

5. W przyszłą niedzielę 13 września o godz. 18:00 zapraszamy do uczestnictwa w Nabożeństwie fatimskim. Po wieczornej Mszy św. udamy się w procesji światła z modlitwą różańcową na terenie naszej posesji.

6. Dziś po Mszach św., zgodnie z zapowiedzią, jest przeprowadzana zbiórka do puszek na Caritas Diecezji świdnickiej. Bóg zapłać za składane ofiary.

7. Spotkanie Rodziców dzieci klas trzecich należących do naszej Parafii, które pragną przygotować się do I Komunii św., w przyszły wtorek (15 września) o godz. 19:00 w salce parafialnej.

8. Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie, która codziennie może gromadzić jeszcze więcej spośród nas pół godziny przed wieczorną Mszą św. W niedziele zachęcamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu, w piątki zapraszamy na Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w soboty na Nabożeństwo za przyczyną Matki Bożej Fatimskiej oraz od poniedziałku do czwartku na Różaniec.

9. Słowo Biskupa Świdnickiego z informacją o planowanym Ingresie w dniu 12 września 2020 r.

10. Umocnieni darem Eucharystii, idźmy wraz z Chrystusem w naszą codzienność, świadcząc o Nim i pomagając innym otworzyć się na Jego głos.

ks. Tadeusz Beściak SAC
proboszcz

kartka z kalendarza

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej ukochanej córki. Jezu Przenajświętszy, wysłuchaj modlitwy matki i okaż, proszę, swoje miłosierdzie.
  • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa - Moniki i Damiana, o otwarcie się na Dary Ducha Świętego oraz łaskę spowiedzi dla Damiana.
  • Proszę o modlitwę za moich rodziców Tadeusza i Janinę.
  • Proszę o modlitwę o zdrowie dla syna Beaty, który uległ wypadkowi, a dla niej samej o skruchę serca i łaskę miłosierdzia Bożego.
  • Proszę o modlitwę w intencji mojej żony, żeby wyzdrowiała, a w przyszłości cieszyła się życiem wiecznym w niebie.

więcej »

wyslij intencje »