Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ząbkowicach Śląskich

dziś jest 03 grudnia 2021 roku

Zespół Wokalno-Instrumentalny "Santo"

Zespół powstał w 2009 roku z "potrzeby serca" w odpowiedzi na różne sytuacje życiowe i losowe, by poprzez muzykę duchowo i materialnie wspierać osoby (chorych, znajdujących się w wyjątkowo trudnym położeniu) i instytucje (np. domy opieki). Grupka młodych wokalistów, ludzi o wrażliwych sercach od lat poświęca swój czas, dzieli się talentem i wkłada energię, by realizować przyjęte przed laty założenia.
W swoim wieloletnim dorobku Zespół może poszczycić się wieloma koncertami, m.in. z repertuaru Piotra Rubika, wykonywanymi w salach koncertowych, estradach i świątyniach.
Od kilku lat Zespół "Santo" związał się z naszą Parafią tworząc oprawę niektórych uroczystości, Eucharystii i ślubów.

 

 

 

 

 

kartka z kalendarza

1993 - Rekolekcje Oazywięcej »

Cały dzisiejszy dzień »

intencje modlitewne

  • Proszę o pogodzenie się moich rodziców, niech wrócą do siebie i znów zamieszkają razem, niech się nie kłócą - rodzina musi trzymać się razem.
  • Proszę o modlitwę w intencji otrzymania łaski uwolnienia męża z węzłów grzechu, darów Ducha Świętego dla niego, jego nawrócenia, skruszenia jego serca, aby nie złożył pozwu rozwodowego oraz uratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa i powrót męża do rodziny.
  • Jezu ufam Tobie ❤❤❤ Jezu ty się tym zajmij 🙏🙏🙏 Jezu, proszę uzdrów uszka mojego synka Pawełka, niech usłyszy, jak śpiewają ptaszki, miej go w swej opiece. Tobie oddajemy wszystko, co mamy: radości, prośby i smutki. W Twoją opiekę oddaję mojego synka; dopomóż mu pokonywać trudności życia i nauce. Jezu, proszę, pomóż dzieciom, które zmagają się z tą chorobą.
  • Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, jego powrotu do mnie i do córki, ocalenia naszego małżeństwa i uratowania naszej rodziny, odnowienia naszej miłości. Pozwól nam, Maryjo, zacząć wszystko od nowa, abyśmy spojrzeli na siebie ponownie oczami pełnymi miłości.
  • W intencji o uzdrowienie Mamy, o uratowanie jednego oka przed całkowitą utratą wzroku i cud uzdrowienia drugiego oka, w którym nastąpiła 97% utrata wzroku. Boże, wysłuchaj naszych gorących próśb. Bóg zapłać.

więcej »

wyslij intencje »